Autósport világ
Hello!

Ha regisztrálsz akkor láthatód a letölthető videókat is. Köztük sok Forma-1, IndyCar, GP2, túraautó, rally és sok minden más.

Ha már regisztráltál akkor jelentkezz be, megoszthatód a videóidat vagy megbeszélheted az autósport eseményeit másokkal.

Join the forum, it's quick and easy

Autósport világ
Hello!

Ha regisztrálsz akkor láthatód a letölthető videókat is. Köztük sok Forma-1, IndyCar, GP2, túraautó, rally és sok minden más.

Ha már regisztráltál akkor jelentkezz be, megoszthatód a videóidat vagy megbeszélheted az autósport eseményeit másokkal.
Autósport világ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

F1 2010

+7
fittipaldi73
Gerga
Zolika
Rakit
Atomantiii
freeman22
SZAMigabi
11 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by szini 2010-08-23, 14:47

Atomantiii írta:

Nekem eddig a GP4 játék tetszett a legjobban, azért 2001-ben nem volt valami csúcs technika a mostani játékokhoz képest. Én meg az F1 Challenge-t / Birkuc verziókat nem tudom/tudtam egyáltalán megszokni, ezért nem is játszottam vele csak kipróbálási szinten. A legnagyobb problémám mivel nincs kormányom ezért billentyűzettel kell irányítanom, de az érzékenysége egyszerűen annyira el van szúrva, hogy alig érek a billentyűhöz az autó már majdnem keresztben áll hiába állítom a legkisebb érzékenységi szintre.

GP4 a legjobb, teljesen igazad.
Az F1C-vel nekem is voltak gondjaim, nem jött be a játék. Kipróbáltam majd le töröltem.
Mondjuk nekem a kormányos dolog nem ment soha,egy időben volt kormányom, de csak az egyik haverom használta. Bár más lenne, ha vezettem volna már autót életemben. De odáig nem jutottam el. Ennek több oka is van, jogsi letételének nem láttam értelmét, és jelenleg sem, mert nem vagyok olyan anyagi helyzetben.
De majd talán pár éve le rakom.
szini
szini

Hozzászólások száma : 1009
Join date : 2010. Mar. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by Atomantiii 2010-08-23, 13:55

[quote="szini"]
Rakit írta:Azért a GP4 felett is bőven eljárt az idő. Játszottam vele sokat, de egy-két furcsaságot nem tudtam megszokni.
Például ilyen a sín autózás(végig olyan érzésem van, hogy egy vonalon mozgok, és ha leakarok menni az ideális ívről, sokkal nagyobb kormánymozdulat szükséges mint igazából), amit ha a akármit kikapcsoltam nem tudtam megszüntetni. Másik hogy alig van egy pár a felhő az égen, megyek a pályán, erre a következő körben már nedves az aszfalt anélkül, hogy eső cseppeket látnék. Meg a legjobb hogy új gumival + nehéz autóval sokkal gyorsabb voltam én is meg az AI is, mint kopott gumival és könnyű autóval, pedig ez akkoriban pont fordítva volt.

Nekem eddig a GP4 játék tetszett a legjobban, azért 2001-ben nem volt valami csúcs technika a mostani játékokhoz képest. Én meg az F1 Challenge-t / Birkuc verziókat nem tudom/tudtam egyáltalán megszokni, ezért nem is játszottam vele csak kipróbálási szinten. A legnagyobb problémám mivel nincs kormányom ezért billentyűzettel kell irányítanom, de az érzékenysége egyszerűen annyira el van szúrva, hogy alig érek a billentyűhöz az autó már majdnem keresztben áll hiába állítom a legkisebb érzékenységi szintre.
Atomantiii
Atomantiii

Hozzászólások száma : 3492
Join date : 2009. Oct. 22.

http://f1adatbazis.com/

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-23, 10:44

SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-22, 20:42

SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by szini 2010-08-21, 12:41

Rakit írta:Azért a GP4 felett is bőven eljárt az idő. Játszottam vele sokat, de egy-két furcsaságot nem tudtam megszokni.
Például ilyen a sín autózás(végig olyan érzésem van, hogy egy vonalon mozgok, és ha leakarok menni az ideális ívről, sokkal nagyobb kormánymozdulat szükséges mint igazából), amit ha a akármit kikapcsoltam nem tudtam megszüntetni. Másik hogy alig van egy pár a felhő az égen, megyek a pályán, erre a következő körben már nedves az aszfalt anélkül, hogy eső cseppeket látnék. Meg a legjobb hogy új gumival + nehéz autóval sokkal gyorsabb voltam én is meg az AI is, mint kopott gumival és könnyű autóval, pedig ez akkoriban pont fordítva volt.

Szerinted eljárt az idő. Azért GP4 egy 2001-es szezont feldolgozó, amit még 2001-ben adtak ki, vagy 2002-ben.
Ezt most pontosan nem tudom, bár az tuti, hogy az utolsó futamok szerint voltak benne a versenyzők, pl.volt Thomas Enge, és Alex Yoong is, akik csak pár futamot mentek 2001-ben.

Bocsánat, de ebben kopott gumis dologban nem tudom mi a furcsaság. Kopott gumival nem lehet olyan jó kört menni, mint friss szettel. Bár igaz, hogy kevesebb üzemanyag segít. Erre van egy jó példám Magny Coursban 2004-ben MS kijött egy tankolásra és leggyorsabb kört ment, tankolás után.

Rádió beszélgetés: az egy dolog hogy téged és Raikkonent zavarja, de igazából ez szerves része a versenyeknek. Gondolom nem fog végig pofázni a mérnök, csak a lényeget fogja mondani. (F1 CE-ben is mondja a mérnök hogy valahol baleset van, leggyorsabb kört futottam, vagy hogy fogy a benzinem, üzem meleg a gumi)



A GP4-ben több kanyarral a baleset előtt lengetik a sárga zacsit, ebből tudom, hogy vki(k) a pálya szélére kerültek. Amúgy érdekes, ahogy a valóságban itt is van, hogy a pálya szélén hagynak bizonyos autókat az egyenes szakaszon, mondjuk volt hogy ettől megijedtem kicsit, mivel a pálya szélét alapjáraton nem nagyon szoktam lesni, de annyira nem volt vészes a szitu. GP4-ben van egy olyan a patchban hogy M, így mindig látod milyen köridőt mész, benzinmennyiséget is látom, bár ezzel nem szokott gond lenni, bár egyszer szívtam már meg, hogy 1,5 körrel a vége előtt fogyott ki.
Osztom, hogy valóságban része az hogy mérnökkel beszélj, hisz ő látja a telemetriát is, tudja hol vagy jó, hol rossz. De ez szerintem egy szimulátor játékba nem kell, én látom a részidejeimet, abból látom, hogy mi a helyzet.
Szóval szerintem erre semmi szükség nincs a játékban, de ez egy egyéni vélemény.


Azzal példálózol amivel jól esik, én GP3, és GP4 fanatikus vagyok, voltam, leszek, nem véletlen, hogy ezeket a játékokat most is sokan szeretik. Bár a GP2 is jó játék, és azt is jó páran gyűrik még, vannak hozzá teljesen új cuccok is.

Forgalom: Nem értem itt mi a probléma. azért az a valóságban is előfordul, hogy feltartanak valakit. F1 CE -ben például állandóan elengednek az időmérőn ha valakit utol érsz, még a akkor is, ha Super Agurival vagy.(azért példálózok az F1 CE-vel, mert ez az utolsó hivatalosan kiadott f1-es játék.)

Te félreértettél. A mondatomban egy fajta irónia volt. A forgalom persze hogy része az egésznek. Milyen lenne már, ha az időmérőn egyedül él lennék a pályán. Mondjuk erről jut eszembe, az időmérő rendszerről semmit nem írtak, az milyen lesz ebben a játékban?

Meg az elég meredek kijelentés, hogy a Codemasters egy Sz@rt csinált. Mondod ezt úgy, láttál pár 3 körös videót, amiben a játékosok jó részben a pálya szélén mennek. És ez még nem is a teljes, full verziója a játéknak. Majd ha kipróbáltad, szerintem utána lelehet húzni, ha tényleg nem jó. Meg aztán ki tudja hogy a GP5-öt hogyan csinálták volna meg.

Én nem csak videóról beszéltem, a játék kinézete és jellemzői sem tetszik.
Az hogy van benne ökölrázás, hát azt meg csinálom én is monitor előtt.
Semmi olyan nagy pozitivum nincs benne, amiért majd késztetést éreznék arra, hogy ezt kell nyúznom ezután.
szini
szini

Hozzászólások száma : 1009
Join date : 2010. Mar. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by Rakit 2010-08-21, 12:07

Ja, a rádiózásnál kifelejtettem, hogy a mérnök pontos időjárás előrejelzést fog adni neked, mellyel könnyen tudsz jó taktikát építeni, mint ahogy ezt te tetted a monszun gumikkal.
Rakit
Rakit

Hozzászólások száma : 601
Join date : 2009. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by Rakit 2010-08-21, 12:03

Azért a GP4 felett is bőven eljárt az idő. Játszottam vele sokat, de egy-két furcsaságot nem tudtam megszokni.
Például ilyen a sín autózás(végig olyan érzésem van, hogy egy vonalon mozgok, és ha leakarok menni az ideális ívről, sokkal nagyobb kormánymozdulat szükséges mint igazából), amit ha a akármit kikapcsoltam nem tudtam megszüntetni. Másik hogy alig van egy pár a felhő az égen, megyek a pályán, erre a következő körben már nedves az aszfalt anélkül, hogy eső cseppeket látnék. Meg a legjobb hogy új gumival + nehéz autóval sokkal gyorsabb voltam én is meg az AI is, mint kopott gumival és könnyű autóval, pedig ez akkoriban pont fordítva volt.

Rádió beszélgetés: az egy dolog hogy téged és Raikkonent zavarja, de igazából ez szerves része a versenyeknek. Gondolom nem fog végig pofázni a mérnök, csak a lényeget fogja mondani. (F1 CE-ben is mondja a mérnök hogy valahol baleset van, leggyorsabb kört futottam, vagy hogy fogy a benzinem, üzem meleg a gumi)

Forgalom: Nem értem itt mi a probléma. azért az a valóságban is előfordul, hogy feltartanak valakit. F1 CE -ben például állandóan elengednek az időmérőn ha valakit utol érsz, még a akkor is, ha Super Agurival vagy.(azért példálózok az F1 CE-vel, mert ez az utolsó hivatalosan kiadott f1-es játék.)

Meg az elég meredek kijelentés, hogy a Codemasters egy Sz@rt csinált. Mondod ezt úgy, láttál pár 3 körös videót, amiben a játékosok jó részben a pálya szélén mennek. És ez még nem is a teljes, full verziója a játéknak. Majd ha kipróbáltad, szerintem utána lelehet húzni, ha tényleg nem jó. Meg aztán ki tudja hogy a GP5-öt hogyan csinálták volna meg.

Rakit
Rakit

Hozzászólások száma : 601
Join date : 2009. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by szini 2010-08-21, 01:18

Arra azért kiváncsi lennék mit értenek az alatt, hogy végig kapcsolatban leszünk a csapattal a verseny alatt?
Már nem azért, de Kimi szavaival élve, ne szóljatok hozzám a kanyarban. Én nem rajongok az ilyen dolgokért, versenyzés száz százalékos koncentrációt kiván.

Műszaki hibán még mindig ki vagy akadva. Azért GP4-ben Monacoban a szabadedzésen mentem, és bejött a Throttle, nem mondom, hogy ezt kivántam, ez egy világbajnokság része volt, amit meg is nyertem. Frankó volt. GP4 ending videó nagy kedvencem.
De volt már olyan, hogy vezettem vmi hulladék autóval, és 2 körrel a vége előtt bejött a motor v. váltó.
Mondjuk quicklaps-eket bírom a legjobban, ott vannak fullra vezethetetlen autók, azokkal mit lenne szenvedtem, és volt hogy úgy is bepörgött.

Még pár dolog. Azt írják, hogy a motor túlmelegedhet. Akkor még is csak van műszaki hiba.
Az jó dolog, hogy szabályozhatsz motorműködést, és a terelőszárnyakat, bár én enélkül is meg vagyok.

Az időmérő során gondokat okozhat a pályán a forgalom.

Ezt minek kellett berakni. Még a GP2-ben is van forgalom, főleg hogy ott 28 autó jön ki egy időmérőre.
Monacoban az kész halál pl.

20%-os versenytáv felett válik kötelezővé a bokszkiállás.

Ez szintén egy baromság, ha 21%-os versenyt megyek már ki kell állnom egyszer.
Hát kis túlzással ez olyan mintha idémérő edzés lenne.

Az érdekes viszont, hogy futam végén lehetséges az ökörrázás.

Összességében nagyon nem tetszik ez a játék. Vannak benne jó dolgok, de semmi extra nincs benne. Codemasters meg szégyelje magát. Ha lenne GP5, biztos leverné ezt a xart.
szini
szini

Hozzászólások száma : 1009
Join date : 2010. Mar. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by szini 2010-08-21, 01:03

Rakit írta:Itt van egy oldal, ahol a játékkal kapcsolatos összes kérdésre választ kaphatsz:

Kód:
http://f1game.hu/f12010faq

Mellesleg aztí rják, hogy itt is lesz dinamikus időjárás változás, és ez hatással lesz az autó vezethetőségére. GP3,4 -ben is volt hasonló. Gondolom itt azért nem látod ezt, mert csak 3 körös quick race-ket futnak, ahol elég meredek lenne ha már ott változna az időjárás.

Dobogó: Az volt a PS2-es játékokban, sőt a PS3-as F1 Champonship Edition-be még a dobogón a győztes himnuszát is bejátszották.

Műszaki hiba: Ha jól olvasom, csak minket nem fog műszaki hiba sújtani, az AI-t fogja. De nálunk is lesz, hogy szétkopnak a gumik, meg egy szezonban a karrier módban csak 8 motort használhatunk mint a valóságban, így azzal is kell majd takarékoskodnunk.

Sokan hiányolják még belőle a safety cart(ezt én is) és a felvezető kört. F1 CE -ben van felvezető kör, az elején még tök buli, ahogy a mérnök magyaráz neked, de egy idő után már unalmas, én ki is kapcsoltam.

Ami érdekel engem, az az, hogy a kerékcserét hogy oldják meg. F1 CE-ben ez úgy volt, hogy a box utcában a gép vezette a kocsimat, de a kerék cserét + tankolást én intéztem. A joy-on kellett nyomogatnom a gombokat, és csak akkor csinálták a szerelők a dolgukat, ha ó gombokat nyomtam. így meg volt az esélye annak is hogy te hibáztál, és időt vesztettél, nem csak random módon voltak hibák.
Szóval egy szó mint száz, kiváncsi leszek a boxutcát hogyan oldja meg a Codemasters

Quicklaps ide vagy oda, nagyon arcade-s beütésű volt. Engem nem győzött meg.

Érdekes hogy levezető kör sem lesz, ami GP3, GP4-ben azért van, addig amíg mindenki be nem ér.
Hanem a célvonalon áthaladás után vmi videó lesz.

Felvezető kör szerintem jó dolog, már ha van. GP3-ban, GP4-ben elég kevés duma van, a ma már megszokott dolgok. De én ennek ellenére szeretem, nem sokára be is fejezem GP3-2000-s világbajnokságot, amit már gyakorlatilag megnyertem Hungaroringen, ha Belgiumban nyerek, akkor biztos, hogy világbajnok vagyok.

Műszaki hibákat a gép elszenvedhet? Ezt jobb helyeken csalás hívják.
Szétkopó gumi nem műszaki hiba, hanem egyéni balfaxság.
Mondjuk a nekem pont GP4-ben volt érdekes a gumi kérdés, érthetetlen volt számomra, hogy poén kedvéért kijöttem eső gumival száraz pályára, és csak nem akart bejönni a defekt, mondjuk kegyetlen csúszkált az autó.

Azt írták a motorsportalon, hogy a boxban nem te irányítassz, nekem gp3-as, gp4-es szisztéma jött be, ott bejöttem és tankoltak, majd amikor végeztem jöttem vissza, persze extrém futamokon lehet extrát húzni. Pl. volt hogy láttam szakadó eső lesz, egyből felraktam a monszunt, és jó döntés a többiek a közelembe sem érnek.
szini
szini

Hozzászólások száma : 1009
Join date : 2010. Mar. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by Rakit 2010-08-20, 16:01

Itt van egy oldal, ahol a játékkal kapcsolatos összes kérdésre választ kaphatsz:

Kód:
http://f1game.hu/f12010faq

Mellesleg aztí rják, hogy itt is lesz dinamikus időjárás változás, és ez hatással lesz az autó vezethetőségére. GP3,4 -ben is volt hasonló. Gondolom itt azért nem látod ezt, mert csak 3 körös quick race-ket futnak, ahol elég meredek lenne ha már ott változna az időjárás.

Dobogó: Az volt a PS2-es játékokban, sőt a PS3-as F1 Champonship Edition-be még a dobogón a győztes himnuszát is bejátszották.

Műszaki hiba: Ha jól olvasom, csak minket nem fog műszaki hiba sújtani, az AI-t fogja. De nálunk is lesz, hogy szétkopnak a gumik, meg egy szezonban a karrier módban csak 8 motort használhatunk mint a valóságban, így azzal is kell majd takarékoskodnunk.

Sokan hiányolják még belőle a safety cart(ezt én is) és a felvezető kört. F1 CE -ben van felvezető kör, az elején még tök buli, ahogy a mérnök magyaráz neked, de egy idő után már unalmas, én ki is kapcsoltam.

Ami érdekel engem, az az, hogy a kerékcserét hogy oldják meg. F1 CE-ben ez úgy volt, hogy a box utcában a gép vezette a kocsimat, de a kerék cserét + tankolást én intéztem. A joy-on kellett nyomogatnom a gombokat, és csak akkor csinálták a szerelők a dolgukat, ha ó gombokat nyomtam. így meg volt az esélye annak is hogy te hibáztál, és időt vesztettél, nem csak random módon voltak hibák.
Szóval egy szó mint száz, kiváncsi leszek a boxutcát hogyan oldja meg a Codemasters
Rakit
Rakit

Hozzászólások száma : 601
Join date : 2009. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by szini 2010-08-20, 12:26

SZAMigabi írta:erről már linkeltem be cikket: F1 2010 hírek + képek

Érdekes. Még hogy mindenidők legjobb f1-es játéka. Ez kész vicc. Grafikailag viszi prímet. De az elgondolás hibás.
Én most nyomom a saját világbajnokságomat GP3-2000-al pl. , és futam közben is vannak különféle fényváltások, vmikor erős a fény, vmikor meg tisztára beborul, viszont Monacoi videóból láttam, az egyáltalán nem győzött.
Ez a játék biztos, hogy nem a legjobb f1-es játék. Az hogy nincs műszaki hiba az nonszensz. Műszaki hiba már GP3-ban is volt, talán még GP2-ben is, de erre nem esküdnék, annyit nem játszottam vele.

Javítsatok ki, de mintha lenne olyan f1-es játék amiben maga a dobogó is volt, mint ha az F1Challange-ben lett volna. Vmi rémlik. Mivel én GP3, GP3-2000, GP4 párti vagyok, így nagyon keveset játszott más f1-es játékokkal, sem az említett játék, sem az Rfaktor nem győzött meg, számomra sokkal bonyolultabb, mint az általam nagyra tartott játékok
szini
szini

Hozzászólások száma : 1009
Join date : 2010. Mar. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-20, 10:03

SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-20, 09:02

SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-20, 08:36

erről már linkeltem be cikket: F1 2010 hírek + képek
SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by szini 2010-08-20, 03:52

szini írta:Olvastam pár érdekes dolgot a játékról, hát ezek után nem nagyon fog érdekelni, már ha ezek igaz dolgok.
Hiányzó dolog:
- boxban való irányíthatóság
- felvezető kör
- SC
- technikai hibák

Az egy pozitívum, amit megfigyeltem, hogy boxból jött egy üzenet, amikor motor felforrósodott.

A grafika mondjuk szép, csak nem igazán realisztikus, az alagút után nincs meg az erős fényváltás mondjuk.

Itt van amúgy egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=Tpo5i2hAYBI&feature=player_embedded
szini
szini

Hozzászólások száma : 1009
Join date : 2010. Mar. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by szini 2010-08-20, 03:49

Olvastam pár érdekes dolgot a játékról, hát ezek után nem nagyon fog érdekelni, már ha ezek igaz dolgok.
Hiányzó dolog:
- boxban való irányíthatóság
- felvezető kör
- SC
- technikai hibák

Az egy pozitívum, amit megfigyeltem, hogy boxból jött egy üzenet, amikor motor felforrósodott.

Itt van amúgy egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=Tpo5i2hAYBI&feature=player_embedded
szini
szini

Hozzászólások száma : 1009
Join date : 2010. Mar. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-19, 20:41

SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-18, 19:57

SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by Rakit 2010-08-18, 10:40

Már én is nagyon várom.
Először kipróbálom gépen( lehet nem is fog elindulni Very Happy ), olvasok róla pár tesztet, és ha minden oké, játszható rendesen, akkor megveszem PS3-ra.
Rakit
Rakit

Hozzászólások száma : 601
Join date : 2009. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by szini 2010-08-18, 10:17

SZAMigabi írta:
SZAMigabi írta:F1 2010 – képek
bocsi a hibás linkért Sad
az új működő link:
F1 2010 – képek

No problemo, jó kis játék lesz ez. Majd vmikor lesz olyan gépem, amin el fut majd.
Addig maradok GP4-nél, meg GP3-2000nél.
szini
szini

Hozzászólások száma : 1009
Join date : 2010. Mar. 07.
Age : 41
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-18, 10:10

SZAMigabi írta:F1 2010 – képek

bocsi a hibás linkért Sad

az új működő link:

F1 2010 – képek
SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-17, 21:22

SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-17, 21:10

SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-13, 20:45

SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

F1 2010 - Page 2 Empty Re: F1 2010

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.