Autósport világ
Hello!

Ha regisztrálsz akkor láthatód a letölthető videókat is. Köztük sok Forma-1, IndyCar, GP2, túraautó, rally és sok minden más.

Ha már regisztráltál akkor jelentkezz be, megoszthatód a videóidat vagy megbeszélheted az autósport eseményeit másokkal.

Join the forum, it's quick and easy

Autósport világ
Hello!

Ha regisztrálsz akkor láthatód a letölthető videókat is. Köztük sok Forma-1, IndyCar, GP2, túraautó, rally és sok minden más.

Ha már regisztráltál akkor jelentkezz be, megoszthatód a videóidat vagy megbeszélheted az autósport eseményeit másokkal.
Autósport világ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grand Prix World

3 posters

Go down

Grand Prix World Empty Re: Grand Prix World

Témanyitás by KosztovicsM 2010-03-18, 22:33

A magyaritasok.hu portálon van fent egy, de abban a hosszabb szövegek nincsenek lefordítva.
Azonban én is dolgozok egy magyarosításon, melyben minden szöveget le fogok fordítani, de jelenleg 1-2 szöveg nem oda került, ahova kell, így ezeket a hibákat javítgatom. De mostanában időm sincs rá nagyon, szóval a project jegelve van.
avatar
KosztovicsM

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 13.

Vissza az elejére Go down

Grand Prix World Empty Re: Grand Prix World

Témanyitás by SZAMigabi 2010-03-18, 22:26

Magyarosítás létezik hozzá?
SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

Grand Prix World Empty Re: Grand Prix World

Témanyitás by Rakit 2010-03-18, 22:14

Ez egy hatalmas játék, anno nagyon sokat játszottam vele, és nem egyszer csináltam a Minardiból többszörös világbajnok autót. Very Happy

Úgyhogy aki még nem próbálta ki, annak csak ajánlani tudom.
Rakit
Rakit

Hozzászólások száma : 601
Join date : 2009. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Grand Prix World Empty Grand Prix World

Témanyitás by KosztovicsM 2010-03-18, 21:19

Sziasztok!
Alighanem nem kell bemutatnom ezt a játékot az F1 szerelmesenek... De mégis írok egypár sort. Smile))
Gondolom, többen ismeritek a GPW-t, amely az F1 másik, üzleti oldalát mutatja be. A játék jó szórakozás mindazoknak, akik kedvelik az F1-es, vagy a manager játékokat. Maga a játék 2000-ben, a MicroProse gondozásában jelent meg, és az 1998-as évad csapatait, pilótáit*, pályáit és szponzorait* találhatjuk meg a játékban. A játékban egy csapat teljes irányítását vehetjük a kezünkbe, mi intézzük a pilóták, szponzorok, szakemberek szerződtetését, de a mi feladatunk az autó tesztelése, fejlesztése is, ráadásul a boxtaktikát is mi határozzuk meg. A játékban több, az F1-re jellemző szabály (107%-os idő; kék/sárga zászló; stop&go/idő büntetések) is megjelenik. Említést érdemel még a kitűnően kidolgozott időjárás változás is, mert az eső bármikor eleredhet, vagy elállhat, és a boxban a mi feladatunk a stratégia összeállítása is, mert egy boxkiálláson akár a futamgyőzelem is múlhat. Összességében egy komplex, mindenre kiterjedő program, ami képes visszaadni a valódi F1 izgalmát is. Küzdhetünk a bajnoki címért a McLarennel vagy a Ferrarival, élcsapatot csinálhatunk a Jordanból vagy a Sauberből, de akár a Minardival is küzdehetünk a pontszerzésért.

UI: A játékot feltöltöttem egy fájlmegosztó portálra, de a linkjét egyelőre még nem osztom meg, mert nem tudom, hogy az wareznak minősül-e. (Nem szeretném magam kitiltatni az oldalról...)
Ha az Admin engedélyt ad rá, akkor közlöm a linket, de ha nem, akkor privátban keressetek meg, ha érdekel a játék.

* A játékban a dohányszponzorok fiktív nevekkel szerepelnek, a dohányreklámot tiltó törvények miatt. A játékban Jacques Villeneuve John Newhouse-ként szerepel, licensz problémák miatt.
De szerencsére mindkét problémát orvosolhatjuk a megfelelő patch-ek segítségével.
avatar
KosztovicsM

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2010. Feb. 13.

Vissza az elejére Go down

Grand Prix World Empty Re: Grand Prix World

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.