Autósport világ
Hello!

Ha regisztrálsz akkor láthatód a letölthető videókat is. Köztük sok Forma-1, IndyCar, GP2, túraautó, rally és sok minden más.

Ha már regisztráltál akkor jelentkezz be, megoszthatód a videóidat vagy megbeszélheted az autósport eseményeit másokkal.

Join the forum, it's quick and easy

Autósport világ
Hello!

Ha regisztrálsz akkor láthatód a letölthető videókat is. Köztük sok Forma-1, IndyCar, GP2, túraautó, rally és sok minden más.

Ha már regisztráltál akkor jelentkezz be, megoszthatód a videóidat vagy megbeszélheted az autósport eseményeit másokkal.
Autósport világ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mafia 2

3 posters

Go down

Mafia 2 Empty Re: Mafia 2

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-14, 20:56

SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

Mafia 2 Empty Re: Mafia 2

Témanyitás by JV 2010-08-13, 13:18

Gerga írta:Augusztus 27-én jelenik meg. Ki várja már rajtam kívűl vagy ki játszott az első részével?

Nos, én már igazán várom, meg is vettem eredetibe az előző részt. Kétszer vittem végig, izgi játék volt. Nekem még a The Godfather is bejött, bár azt sokan leírták.... Azt is végig vittem! Smile
JV
JV

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 43

http://f1-elite-liga.mlap.hu/

Vissza az elejére Go down

Mafia 2 Empty Re: Mafia 2

Témanyitás by SZAMigabi 2010-08-09, 13:08

én játszottam az első résszel fantasztikus volt a hangulata csak sajna szerintem a régóta várt Maffia 2 gépigénye az én gépemnek túl nagy falat lesz...
SZAMigabi
SZAMigabi

Hozzászólások száma : 730
Join date : 2009. Oct. 23.

Vissza az elejére Go down

Mafia 2 Empty Mafia 2

Témanyitás by Gerga 2010-08-09, 13:03

Augusztus 27-én jelenik meg. Ki várja már rajtam kívűl vagy ki játszott az első részével?
Gerga
Gerga
Admin

Hozzászólások száma : 1748
Join date : 2009. Sep. 30.
Age : 34
Tartózkodási hely : Komló

Vissza az elejére Go down

Mafia 2 Empty Re: Mafia 2

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.